Tapeta na plochu Eta Carinae Mlhovina

Mlhovina NGC 3372

Eta Carinae Mlhovina

Tapeta na plochu Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372)

Tapeta na plochu Eta Carinae Mlhovina

Líbí se vám software tento obrázek jako pozadí? Můžete najít nejlepší tapety na Nejlepší tapety na plochu.

Tapeta staženo 508 krát!

Velikost rozlišení obrazovky je , a náš web je navržen tak, aby automaticky stáhnout tapetu formát podle rozlišení obrazovky stisknutím tlačítka "Stáhnout Tapetu".

5

Ostatní uživatelé oceňují tuto tapetu na 5 body ... Souhlasíte s tím? Myslíte si, že si zaslouží víc, tapety na plochu? Zúčastněte se nyní a hodnotit ho nyní:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Přispějte na webu

Zdarma tapety Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372) stáhnout do svého počítače

Na této fotografii HD můžete vidět mlhovina Carina v celé své kráse, také známý jako Keel mlhovina nebo Eta Carinae. Jak můžete vidět v tomto tapetu Mlhovina Carina má velmi různé barvy mezi jejich gigantické vesmírné útvary. Má také několik hvězd, z nichž některé jsou opravdu obrovské až nepředstavitelné v našich jednotkách měření. S těmito obrázky jsme se otevřít okno do vesmíru. To tapetu se na stránce, 5 let , 11 měsíců a 17 dny

Stáhnout Tapetu
ZPĚT
Eta Carinae Mlhovina Mlhovina NGC 3372

Eta Carinae Mlhovina. je to free obrázek dát na vašem počítači. v našem vzorku má tuto sbírku obrázků ke stažení. všechny typy a počítačové operační systémy. obrázky velikostí pro všechny monitory.

tapeta Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372). Zdarma HD Tapety na plochu s fotografiemi, obrázky a pozadí Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372). Stáhnout tapetu Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372) pro PC od Gifmania sítě, síť bezplatných internetových stránek. Obrázky tapety Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372) pro desktop. Automaticky pozadí pracovní plochy Mlhovina Carina je velký prostor formace, která je v určité vzdálenosti od 6.500 do 10.000 světelných let od Země. Je emisní mlhovina je kolem různých skupin hvězd. Poznámka: Eta Carinae, hvězda nadměrných velikostí (je mezi 100 a 150 krát hmotnosti Slunce) a je jedním z nejvíce hmotných hvězd, které lze studovat i dnes.Eta Carinae má světelnost, která je čtyři miliony krát vyšší než Slunce, jak můžete vidět, jsou opatření, která jsou mimo naše chápání jejich nezměrné. Kromě tohoto zajímavého hvězdy v mlhovině Carina naleznou také známý jako mlhovina Klíčová dírka, která se skládá z vesmírné prachu a studené molekuly, které dávají tmavší vzhled v kontrastu ke zbytku formace. Pokud se chcete dozvědět o astronomii, můžete to udělat při sledování různých tapet.. HD Tapety na plochu Eta Carinae Mlhovina (Mlhovina NGC 3372). To tapetu drží 2094. pozici v celkovém horní části webové stránky.
Ačkoli to byl stažen 508 krát, musíme známý tento tapetu v sociálních sítích Facebook, Twitter, Google tapetu, Tumblr.

Pokud se vám líbí tento obrázek můžete také poslat jako pohlednici zdarma

Nejvíce stažení tapety

Carina Mlhovina Dynamické
7
1948
ke stažení

Stačí nainstalovat tuto aplikaci na vašem počítači, ve kterém astronomické tapety neustále mění v závislosti na zvoleném časovém intervalu na programu. Pak budete těšit z několika tapety... více

Sledujte nás!
Tapeta na Plochu Eta Carinae Mlhovina
Stáhnout Tapetu